Bitcoin Bulls do podtrzymania presji wzrostowej w kierunku 13.000 Poziom cen

Twój kapitał jest zagrożony.
Bitcoin Bulls to Sustain Upward Pressure Towards 13,000 Price Level.
Bitcoin stał się impulsywny i nieulotny i złamał ponad 11.000 dolarów powierzchni. Czy byki Bitcoin mogą wytrzymać presję wzrostową w kierunku 13,000 kluczowego poziomu oporu psychicznego? Co mówią wykresy i wskaźniki techniczne? Przeczytaj więcej, aby dowiedzieć się więcej na temat dzisiejszej analizy technicznej BTC/USD.

29 lipca 2020,| Rynki AtoZ – Bitcoin Revolution obecnie handluje około $11,010 obszaru i stara się naciskać wyżej. Po przełamaniu ponad 10.000$ obszaru oporu, byki pchnęły się do góry ceny i osiągnęły około 11.400$ obszaru. Zgodnie z bieżącą akcją cenową, cena może w najbliższych dniach powrócić niższa do dynamicznego poziomu 20 EMA.

Ponadto, dyrektor generalny Galaxy Digital, Mike Novogratz, powiedział w wywiadzie dla CNBC: „Bitcoin ma zamiar osiągnąć 20.000 dolarów przed końcem 2020 roku. W kontekście, BTC rajd do 20.000 dolarów przed końcem roku będzie rajdem 80% w ciągu najbliższych pięciu miesięcy“. Dodał również: „Wielkie bańki zwykle kończą się na ruchach politycznych. Nie wygląda na to, że Fed podniesie stawki. Historia płynności nie zniknie. Dostaniemy duży bodziec.“

Bitcoin Bulls to Sustain Higher as the Investors are Optimistic
BTC znajduje się obecnie w okolicy $11,010 i próbuje odbić się wyżej od poziomu wsparcia $11,000. Co więcej, cena znalazła wsparcie na dynamicznym poziomie 20 EMA na jednogodzinnym wykresie.

Bitcoin Bulls to Sustain

Zgodnie z 4-godzinnym wykresem, byki Bitcoin podtrzymywać presję wzrostową, jak obecnie handluje się około 11,010 dolarów obszaru. Zgodnie z obecną akcją cenową, jeśli cena może mieć 4-godzinne zamknięcie świecy byczej powyżej poziomu wsparcia 11.000 dolarów, byki mogą odzyskać wyższy poziom w kierunku obszaru 11.500 dolarów w najbliższych dniach. Alternatywnie, jeśli cena przełamie się poniżej poziomu wsparcia 11.000 USD, niedźwiedzie mogą spaść do 10.500 USD obszaru w celu odtworzenia w procesie.

Ponadto, dynamiczny poziom 20 EMA znajduje się obecnie poniżej ceny. Wraz z linią Kijun i linią Tenkan. Dynamiczny poziom może działać jako silne wsparcie w celu podniesienia ceny do góry. Poza tym, linia Kijun i linia Tenkan mogą działać jako połączenie poziomu dynamicznego.

BTC może cofnąć się do Mean Before Continuing Higher.
Zgodnie z wykresem dziennym, BTC obecnie handluje około 11.010 dolarów obszaru jako byki Bitcoin, aby utrzymać tendencję wzrostową. Zgodnie z bieżącą akcją cenową, jeśli cena może mieć dzienne bycze zamknięcie powyżej 11.000$, byki mogą podtrzymywać bycze uprzedzenie do 11.500$ jako pierwszy cel. Drugi cel będzie wynosił 13.000$, jeśli cena przełamie poziom oporu powyżej 11.500$ w najbliższych dniach. Wręcz przeciwnie, jeśli cena złamie się poniżej 11.000 dolarów obszaru wsparcia, niedźwiedzie mogą zepchnąć cenę w dół do poziomu wsparcia 10.500 dolarów jako cel powrotny.

Bitcoin Byki do podtrzymania

Ponadto dynamiczny poziom 20 EMA znajduje się obecnie poniżej ceny. Może on obniżyć cenę jako średnią rewersję. Ponadto, linie Oscylatora Stochastycznego znajdują się obecnie powyżej wykupionego poziomu 80 i mają niedźwiedzi krzyż. Wskazuje to, że niedźwiedzie mogą na jakiś czas odzyskać impet. Poza tym, linia RSI znajduje się obecnie powyżej wykupionego poziomu 70, co jest kolejną oznaką nadchodzącej presji niedźwiedzi.

Podsumowując, po długim okresie konsolidacji, Bitcoin był w stanie przełamać poziom psychologicznego oporu powyżej 10.000 USD, ponieważ inwestorzy ponownie przejmują zainteresowanie z powodu słabego USD. Dzienne zamknięcie powyżej lub poniżej znaczących poziomów cen pomoże zidentyfikować zdecydowany impet w nadchodzących dniach.