XSL Labs firmy Binance Smart Chain pojawi się na ProBit w ten piątek

XSL Labs ma przyjemność ogłosić, że uruchomienie SYL, tokena wydanego w Binance Smart Chain, odbędzie się na ProBit Exchange 16 kwietnia 2021 roku.

ProBit to giełda kryptowalut z siedzibą w Korei Południowej, która umożliwia notowanie tokenów BEP-20

Korea Południowa to kraj, który w tej chwili przeżywa wielki entuzjazm dla kryptowalut w ramach zdrowych przepisów.

Założona w 2018 roku przez jedną z największych kancelarii prawniczych w Korei Południowej Kim & Chang oraz byłego założyciela i dyrektora generalnego Linux International, ProBit ma obecnie ponad milion użytkowników. ProBit Exchange jest jedną z trzech największych giełd w Korei Południowej i jedną z 30 najlepszych giełd na świecie.

XSL Labs z dumą uruchamia SYL, swój token narzędziowy, na platformie, która od lat zapewnia swoim użytkownikom niezawodne i wysokiej jakości usługi

Chcielibyśmy również skorzystać z okazji, aby poinformować o uruchomieniu SDI for Swiss Biometrics, biometrycznego terminala kontroli dostępu, zapewniającego zgodność przetwarzania danych biometrycznych ze standardami RODO. Dzięki tej współpracy technologia rozpoznawania twarzy Swiss Biometrics będzie użyteczna, pozostawiając użytkownikowi pełną kontrolę nad swoją tożsamością i danymi biometrycznymi dzięki SDI XSL Labs.

Możesz śledzić wszystkie wiadomości z XSL Labs za pośrednictwem naszego konta na Twitterze i odwiedzić naszą stronę internetową www.xsl-labs.org, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu.